برخورداری از خدمات گارانتی بوش

حتما شما در میان تمام برندهای مختلف تولید کننده انواع لوازم برقی خانگی، نام بوش را نیز شنیده اید. این برند شهرت جهانی داشته و جایگاه ویژه ای را در میان رقبای خود به دست آورده است. علت این موفقیت را می توان در چند مورد خلاصه نمود:

1-   طراحی و تولید انواع وسایل برقی متناسب آخرین دستاوردهای جهانی

2-   توجه به ارتقا کیفیت در کنار کاهش مصرف انرژی

3-   ارائه خدمات پس از فروش از طریق ارائه گارانتی و تاسیس نمایندگی تعمیرات

همان گونه که متوجه شده اید، بوش برای تمامی وسایل برقی خود ضمانت نامه ارائه می کند که مدت زمان اعتبار این ضمانت نامه ها، متناسب با نوع وسیله برقی متفاوت است. اما برای استفاده از خدمات گارانتی انواع مختلف وسایل برقی بوش، شرایطی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

شرایط استفاده از گارانتی وسایل برقی بوش

1-   ضمانت نامه ها در صورتی اعتبار دارند که بر روی آن ها برچسب هولوگرام وجود داشته باشد. این برچسب از نظر بین المللی، اعتبار جهانی دارد.

2-   در صورتی که شما وسایل برقی بوش را خریداری کرده و هم اکنون این وسایل دچار نقص شده اند، شما تنها زمانی می توانید از خدمات گارانتی این وسایل برخوردار شوید که دو شرط اصلی وجود داشته باشد:

–       این گارانتی از نظر زمانی اعتبار داشته باشد و تاریخ آن منقضی نشده باشد. در صورت گذشتن تاریخ انقضای ضمانت نامه، مشتری باید تمام هزینه های تعمیرات را پرداخت کند.

–       شما باید حتما وسیله معیوب را به نمایندگی تعمیرات بوش ارائه دهید تا از خدمات ضمانت نامه برخوردار شوید. به عبرات دیگر این گارانتی برای نمایندگی های دیگر به جز نمایندگی بوش، اعتبار نخواهد داشت.

3-   مشتریان وسایل برقی بوش توجه داشته باشند که گارانتی وسیله برقی، کلیه خدمات تعمیرات وسیله را پوشش می دهد بنابراین در زمان مراجعه به نمایندگی تعیمرات بوش به این مسئله توجه داشته و نباید کم کاری برای مشتری صورت گیرد.

4-   بوش برای برخی از ضمانت نامه های خود، شرط اعتبار به شرط تایید نماینده شرکت بوش را در نظر گرفته است. به این معنا که پلمپ وسیله برقی باید توسط نماینده ای از برند بوش باز شده و پس از راه اندازی وسیله برقی و اطمینان از بابت عدم وجود مشکل، نماینده باید گارانتی را مهر و امضا کند و تاریخ اعتبار گارانتی از زمان مهر تایید شروع خواهد شد. لذا زمانی که قصد خرید از وسایل برقی بوش را دارید، حتما از فروشنده، در این مورد جویا شوید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 5 =