ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200GC

ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200GC

ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200GC دارای ظرفیت 7 کیلوگرم بوده و برای خانواده هایی با جمعیت کم تا متوسط مناسب می باشد. دیگ این ماشین لباسشویی از نوع الماسه بوده و تو رفتگی ها و بیررن زدگی های آن باعث می شود که لباس ها به طور کامل شسته شوند.

ویژگی های ماشین لباسشویی بوش WAK20200GC

این ماشین لباسشویی دارای رده انرژی A+++ بوده و مصرف کم برق آن شما را شگفت زده خواهد کرد. میزان نویز و صدای تولیدی در این ماشین لباسشویی بسیار کم است، به طوری که شما به سختی متوجه آن خواهید شد. این دستگاه حین آب کشی تنها 74 دسی بل و حین شست و شو 58 دسی بل صدا تولید می کند.

سرعت دور موتور در این ماشین به 1000 دور در دقیقه می رسد که مقداری بسیار مناسب و استاندارد است. این ماشین دارای قفل کودک بوده تا کنجکاوی کودک شما نتواند مشکلی ایجاد کند. این دستگاه برقی همانند دیگر دستگاه های پیشرفته دارای قابلیت آغاز به کار با تاخیر بوده و شما می توانید زمان روشن شدن دستگاه را به ساعات پایانی شب یا هر زمان دیگر بسپارید.

یکی دیگر از ویژگی های این ماشین لباسشویی داشتن برنامه لکه بری بسیار قوی است که باعث می شود تمامی لکه های سخت مانند شکلات، لوازم آرایشی و غیره از روی لباس به خوبی پاک شود. موتور به کار رفته در این ماشین از نوع Eco Silence Drive است. این نوع از موتورها از طرفی مصرف انرژی را تا کم ترین مقدار ممکن پایین آورده و از طرف دیگر باعث از بین رفتن لرزش هنگام شست و شو می شود.

ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200GC دارای طراحی بسیار زیبا با بدنه ی سفید رنگ بوده که می تواند زیبایی آشپزخانه شما را دو چندان کند.

ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200GC
  • ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200GC
5

خلاصه

ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200GC !!! این ماشین لباسشویی دارای رده انرژی A+++ بوده و مصرف کم برق آن شما را شگفت زده خواهد کرد.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =