ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200IR

ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200IR

ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200IR با ظرفیت دیگ 7 کیلوگرم یکی از با کیفیت ترین و بهترین ماشین های لباس شویی موجود در بازار است که می توانید آن را برای خود تهیه کنید. این ماشین لباس شویی دارای فناوری اکتیو واتر بوده که می تواند با توجه حجم لباس های قرار داده شده در دستگاه آب مورد نیاز را تخمین بزند.

ویژگی های ماشین لباسشویی بوش WAK20200IR

یکی از کاربردی ترین ویژگی های این ماشین لباسشویی فناوری Vario Perfect آن است. این قابلیت باعث می شود که مصرف انرژی تا 25 درصد و زمان شست و شو تا 60 درصد کاهش پیدا کند. در واقع این قابلیت باعث می شود که انرژی و زمان شست و شو تا کم ترین مقدار ممکن کاهش پیدا کند.

از دیگر ویژگی های جالب این ماشین قابلیت اضافه کردن لباس بعد از آغاز به کار است. شما می توانید در هر مرحله از شست و شو، عملکرد ماشین را متوقف کرده و لباس جا مانده را داخل آن قرار دهید. فناوری اکتیو واتر به کار رفته در این ماشین نیز با توجه به حجم لباس ها، میزان آب لازم را تعیین کرده تا از مصرف بیش از حد آب نیز جلوگیری شود.

این دستگاه برقی دارای رده انرژی A+++  بوده و مصرف برق آن در هر ماه هزینه بسیار کمی برای شما به دنبال خواهد داشت. میزان صدای تولیدی در این ماشین حین شست و شو 58 دسی بل و هنگام آب کشی 74 دسی بل است. بنابراین می توان گفت این ماشین از نوع ماشین های بی صدا به شمار می رود.

شست و شوی بدون کوچک ترین لرزش و قفل کودک از دیگر ویژگی های ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200IR است که آن را در لیست یکی از محبوب ترین دستگاه های شست و شوی موجود در بازار قرار داده است.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =