ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3256XGC

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3256XGC

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3256XGC یکی از محصولات برند بوش است که دارای بالاترین و مناسب ترین برچسب انرژی یعنی A+++ می باشد. ارزش خرید این ماشین یعنی ویژگی های کاربردی در مقایسه با قیمت آن بسیار مناسب بوده و می تواند یک انتخاب ایده آل و مناسب برای شما به شمار رود.

ویژگی های ماشین لباسشویی بوش WAW3256XGC

این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت 9 کیلوگرم بوده و به شما این امکان را می دهد که علاوه بر لباس های تمامی اعضای خانواده، پتوها و ملحفه های منزل خود را نیز با آن بشوئید. سرعت چرخش موتور این ماشین در حین کار کردن به 1600 دور در دقیقه می رسد که در مقایسه با حجم دستگاه عدد بسیار مناسبی است.

در این دستگاه برقی از تکنولوژی های مختلفی برای بهبود کارایی سیستم استفاده شده است. فناوری Vario Perfect باعث بهینه سازی در مصرف انرژی شده و مقدار برق مصرفی را به حداقل می رساند. فناوری Eco Perfect به کار رفته در ماشین زمان شست و شو را تا کوتاه ترین زمان ممکن پایین آورده و حالت شست و شوی سریع به شما امکان شست و شوی کامل لباس ها را در کم تر 30 دقیقه می دهد.

داخل ماشین لباسشویی یک فیلتر به کار رفته است تا آلودگی ها و ذرات ریز موجود در لباس ها را جذب خود کرده و لباس ها کاملا تمیز شوند. بدنه این ماشین به صورت کاملا ثابت طراحی شده است و حتی کار کردن در دور بالا نیز هیچ لرزشی در بدنه ایجاد نمی کند.

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3256XGC همچنین دارای قابلیت اکتیو واتر بوده که می تواند با توجه به حجم لباس های قرار داده شده در ماشین میزان آب و انرژی مورد نیاز را تخمین زده و از آن برای استفاده بهینه استفاده کند.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 17 =