ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3266XIR

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3266XIR

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3266XIR یکی از ماشین های لباسشویی از سری 8 بوش است که با ورود به بازار جهانی توانست از فروش بسیار خوبی بهره مند شود. این ماشین دارای مصرف انرژی A+++ بوده و استفاده از آن هیچ گونه هزینه اضافی و زیادی برای شما به دنبال نخواهد داشت.

ویژگی های ماشین لباسشویی بوش WAW3266XIR

این ماشین لباسشویی دارای فناوری لکه بری بوده و می تواند هرگونه لکه مانند لکه چربی، شکلات، لوازم آرایشی و غیره را پاک کند. قفل کودک این دستگاه می تواند نگرانی شما را بابت بازیگوشی های کودک خردسال شما آسوده کند.

این ماشین لباسشویی دارای سیستم تشخیص کف روی لباس بوده تا در صورت نیاز به آبکشی مجدد آن را انجام دهد. سیستم تشخیص وزن لباس این دستگاه برقی همچنین باعث می شود در صورت قرار دادن وزن اضافی دستگاه هشدار داده و شما را آگاه کند.

این ماشین لباسشویی دارای سیستم ضد چروک بوده تا لباس ها بعد از شست و شو چروکی نداشته باشند. با استفاده از سیستم تاخیر در شروع برنامه می توانید زمان شست و شو و آغاز به کار ماشین را به چند ساعت بعد و یا در زمان هایی که در منزل نیستید موکول کنید.

موتور این دستگاه پیشرفته از نوع Eco Silence بوده و هنگام استفاده ماشین لباسشویی کاملا بدون لرزش و صدا خواهد بود. از دیگر ویژگی های این ماشین شست و شوی خودکار دیگ است که باعث می شود هیچ گونه ذرات ریز و آلودگی در دیگ باقی نماند.

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3266XIR دارای 14 برنامه شست و شوی مختلف مانند شست و شوی لباس هاس کتان و پنبه ای، لباس های ورزشی، شست و شوی سریع و ترکیبی، شست و شوی ملحفه، شست و شوی خودکار، لباس های پشمی و نخی و غیره بوده و هر لباس را می توانید با شرایط ویژه خود بشوئید.

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3266XIR
  • ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3266XIR
5

خلاصه

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3266XIR !! این ماشین لباسشویی دارای سیستم ضد چروک بوده تا لباس ها بعد از شست و شو چروکی نداشته باشند

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 4 =