ماکروفر توکار بوش مدل BEL634GS1I  

ماکروفر توکار بوش مدل BEL634GS1I  

ماکروفر توکار بوش مدل BEL634GS1I به رنگ مشکی در بازار موجود می باشد. جنس بدنه آن استیل مقاوم و ضد زنگ است. ظرفیت 21 لیتری این ماکروفر آن را برای خانواده های کوچک مناسب کرده است و به کمک آن می توانند تجربه بی نظیری در آشپزی را برای خود به ارمغان بیاورند.

ویژگی ها

ماکروفر مدل  BEL634GS1I  از دو روش گرمایشی ماکروفر و گریل متغیر کوارتز استفاده می کند. این ماکروفر دارای 5 توان گرمایشی 90، 180، 360، 600 و 900 وات می باشد. ماکروفر توکار مدل  BEL634GS1I  قابلیت استفاده همزمان ماکروفر و گریل را دارد. در هنگام استفاده همزمان از این دو برنامه شما می توانید از 3 توان گرمایشی 90، 180 و 360 وات استفاده کنید.

این ماکروفر به یک جوجه گردان مجهز است که با کمک آن می توانید انواع مرغ، گوشت و ماهی را در منزل بریان کرده و از مهمان های خود پذیرایی مفصلی کنید. دو ویژگی مهم ماکروفر توکار بوش مدل BEL634GS1I مجهز بودن به سیستم کنترل گرمایشی و کنترل پخت می باشد. با کمک این دو ویژگی، دستگاه به طور اتوماتیک حرارت و دمای درون ماکروفر را تنظیم کرده ومواد غذایی پخت کافی و مطلوبی خواهند داشت.

درب ماکروفر توکار مدل  BEL634GS1I  از جنس شیشه بوده و به نرمی باز و بسته می شود. سطح داخلی مخزن آن از جنس استیل ضد زنگ بوده و همچنین مجهز به روشنایی داخلی جهت دیدن مواد غذایی درحال طبخ می باشد.

یکی از ویژگی های مهم دیگر این ماکروفر پیشنهاد دما برای طبخ غذای شما است، که با استفاده از آن شما دمای مناسبی را برای طبخ غذای مورد نظرتان به کمک ماکروفر تعیین و تنظیم می کنید. شرکت بوش برای تامین رفاه کاربران، این ماکروفر را مجهز به قفل کودک کرده است، که از باز شدن درب توسط فرزندانتان جلوگیری می کند.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =