مشخصات و مزیت های نمایندگی تعمیرات بوش

مشخصات و مزیت های نمایندگی تعمیرات بوش

با توجه به این که در سال های اخیر، برندهای مختلفی در زمینه تولید وسایل برقی مشغول به فعالیت هستند، لذا رقابت میان این برندها برای افزایش اعتبار جهانی و محبوبیت بیشتر، بسیار تنگاتنگ شده است و در نتیجه هر یک باید عملکرد بهتری را از خود نشان دهد تا مشتریان بیشتری را به دست بیاورد. منظور از عملکرد بهتر، تنها تولید و طراحی ایده آل نیست. بلکه همین که برخی از برندها با راه اندازی نمایندگی تعمیرات، از کالاهای خود حمایت می کنند، به این معناست که به عملکرد خود مطمئن بوده و قصد دارند از این طریق، این اطمینان را به مشتریان نیز منتقل کنند. در این راستا، نمایندگی تعمیرات بوش نیز با همین هدف و به منظور جلب اعتماد و رضایتمندی مشتریان، راه اندازی شده است.

مهمترین مشخصات نمایندگی تعمیرات بوش

1-   وجود تیم تعمیرکاران متخصص و حرفه ای

در این نمایندگی، افرادی مشغول به فعالیت هستند که که نه تنها تسلط کامل در مورد تعمیر انواع وسایل برقی خانگی دارند بلکه با سیستم تولید وسایل برقی بوش آشنا بوده و در نتیجه تعمیراتی با کیفیت را به مشتریان ارائه می کنند.

2-   ارائه مشاوره رایگان

در زمان تماس مشتری با نمایندگی تعمیرات بوش ابتدا مشاورین باتجربه، به مشتری کمک می کنند که کلیات عیب رخ داده را یافته و حتی در صورت امکان، خود مشتری بدون صرف هزینه ای برای تعمیرات، بتواند نقص به وجود آمده را برطرف کند.

3-   استفاده از قطعات اصلی و ارجینال

ممکن است که تعمیرات وسیله برقی معیوب، نیاز به تعویض قطعات داشته باشد در این صورت نمایندگی تعمیرات بوش متعهد می شود که به پاس اعتماد مشتریان و به توجه به  اخلاق کاری، از قطعات اصلی برای این منظور استفاده کرده و در نتیجه تعویض قطعات، منجر به بروز عیبی دیگر در وسیله نشود.

4-   کاهش هزینه های تعمیرات

اولین نگرانی که در زمان خراب شدن وسیله برقی برای مشتری به وجود می آید، بحث هزینه تعمیرات است. به همین دلیل نمایندگی تعمیرات بوش به منظور جلب رضایتمندی مشتریان خود، سعی بر این دارد که هزینه تعمیرات را به حداقل ممکن کاهش دهد تا در این صورت فشار اقتصادی برای مشتری کمتر شود.

5-   بهره گیری از روش های روز جهانی برای تعمیرات

با توجه به پیشرفت روز افزون علم و فناوری، روش های جدیدی نیز برای تعمیرات ابداع می شود که در نمایندگی تعمیرات بوش از این روش ها متناسب با تکنولوژی بهره می گیرد تا از این طریق سطح کیفیت تعمیرات را ارتقا دهد.

 

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 19 =