یخچال فریزر بوش مدل KGD57PW204

یخچال فریزر بوش مدل KGD57PW204

یخچال فریزر بوش مدل KGD57PW204 از نوع یخچال در بالا و فریزر در قسمت پایین است که در مجموع 459 لیتر ظرفیت دارد. یخچال آن دارای 4 طبقه و دو کشو است و با طراحی بهینه می توانید مقدار قابل توجهی مواد غذایی داخل آن جای دهید. این یخچال فریزر از نوع بدون برفک بوده و حتی بعد از سال ها استفاده کوچک ترین برفکی داخل یخچال ایجاد نخواهد شد.

ویژگی های یخچال فریزر بوش مدل KGD57PW204

این یخچال فریزر دارای بوگیر قوی داخلی است که هر گونه بوی مواد غذایی را جذب کرده و از پخش شدن آن داخل فضای یخچال جلوگیری می کند. این یخچال فریزر دارای یک آب سرد کن با ظرفیت بالا است که شما می توانید از آب خنک داخل آن استفاده کنید.

یک صفحه نمایش و پنل تنظیمات در بخش بالای یخچال تعبیه شده است و شما می توانید به راحتی تنظیمات مورد نظرتان را انجام دهید. محفظه مخصوص نگه داری میوه ها و سبزیجات نیز برای حفظ طراوت و ماندگاری مواد غذایی در این یخچال فریزر طراحی به کار رفته است.

مصرف انرژی این یخچال فریزر بوش A+ بوده و به طور ماهیانه و سالیانه هزینه برق مصرفی چندانی برای شما نخواهد داشت. با استفاده از سیستم هوای چندگانه هوای خنک در تمامی فضای یخچال پخش شده و دما در تمامی بخش ها یکسان است. این مساله از یخ زدگی مواد خوراکی در طبقات بالاتر جلوگیری می کند.

صدای تولیدی یخچال فریزر بوش KGD57PW204 تنها 43 دسی بل بوده که حتی در آرام ترین ساعات شبانه روز متوجه صدای آن نخواهید شد. قفسه های این یخچال فریزر قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. در این صورت به راحتی شما می توانید ظروف یا مواد خوراکی بزرگ را داخل آن جای دهید.اخطار باز ماندن درب، روشنایی داخلی به وسیله LED و قابلیت تغییر جهت درب از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر می باشد.

یخچال فریزر بوش مدل KGD57PW204
  • یخچال فریزر بوش مدل KGD57PW204
5

خلاصه

یخچال فریزر بوش مدل KGD57PW204 !!! یخچال فریزر بوش KGD57PW204 از نوع یخچال در بالا و فریزر در قسمت پایین است که در مجموع 459 لیتر ظرفیت دارد

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 15 =